Kundservice, Reception

Hanterar nycklar, gör extranycklar, allmän information
08-520 687 08

Agneta Sidvall, agneta.sidvall@nynasbo.se, 08-520 687 44
Hanterar ärenden om valfritt lägenhetsunderhåll s k VLU, tillval, störningar

 

Uthyrningen

Namn Telefonnummer E-post
Margareta Björk 08-520 687 50 margareta.bjork@nynasbo.se
Irina Söderström 08-520 687 50 irina.soderstrom@nynasbo.se

 

Områdesansvariga Norra Nynäshamn,  Ösmo

Namn Telefonnummer E-post
Ingela Svensson, Backluravägen 20-28, 30-112 08-520 687 60 ingela.svensson@nynasbo.se

Johan Bohlin

Backluravägen 13-17, Åkargränd 4, Fredsgatan 19-21, Stormogården

08-520 687 28 johan.bohlin@nynasbo.se

Mikael Nikolausson

Backluravägen 3-11, 19-25, Järnvägsgatan 1

08-520 687 39 mikael.nikolausson@nynasbo.se

Sven-Åke Almén

Torgvägen 2-12, Mejerivägen 2-8, Tallvägen 10-23, Nyblevägen 19-21

08-520 687 11 sven-ake.almen@nynasbo.se

 

Områdesansvariga Södra Nynäshamn, Stora Vika, Sorunda

 Namn Telefonnummer  E-post

Jörgen Nordanståhl

Valthornsvägen 1-9, Estövägen 1-5, 7-9

08-520 687 88 jorgen.nordanstahl@nynasbo.se

Bo Edvinsson

Heimdalsvägen 7-16, Heimdalsvägen 6, 8-10, Centralgatan 37,

Industrivägen 2 A-B/Nynäsvägen 12 A-B

08-520 687 87 bo.edvinsson@nynasbo.se

Ralf Dahl

Toppstigen 1-7, Krokvägen 3-9, Sigyns väg, Odins väg

 

08-520 687 89

 

ralf.dahl@nynasbo.se

Roger Nilsson

Marstavägen 1-10, Hillersjövägen 1-8, Myrbacksvägen 2-4, Mariebergsvägen 4-50, Bondängsvägen 1-7, Hoxlavägen 1-7, Carl Bondes väg 2-10 Kyrkgatan 7-12, Lövlundsvägen 8 A-C/Apoteksgatan 7

 

08-520 687 10  roger.nilsson@nynasbo.se

 

Övriga

Namn Roll Telefonnummer Epost
Roger Friberg Förvaltningschef 08-520 687 09 roger.friberg@nynasbo.se
Anna-Carin Öster Teamledare för driften 08-520 687 12 anna-carin.oster@nynasbo.se
Erkki Tuokko Förste drifttekniker 08-520 687 22 erkki.tuokko@nynasbo.se
Ronny Blom Drifttekniker 08-520 687 14 ronny.blom@nynasbo.se
Mikael Daneli Fastighetstekniker 08-520 687 13 mikael.daneli@nynasbo.se

 

Administration

Namn Roll Telefonnummer E-post
Sanja Batljan                       VD 08-520 687 31 sanja.batljan@nynasbo.se
Malin Pettersson Ekonomi 08-520 687 20 malin.pettersson@nynasbo.se
Berit Eriksen Hanterar krav, löner 08-520 687 07 berit.eriksen@nynasbo.se
Eleonore Gottberg  Reception (förmiddagar)  08-520 687 08  eleonore.gottberg@nynasbo.se
Annika Kurtsson Informationsansvarig/utveckling 08-520 687 43 annika.kurtsson@nynasbo.se
Lisa Vitali Kommunikation/information 08-520 687 02 lisa.vitali@nynasbo.se
Jojje Tsiokis IT-ansvarig 08-520 687 18 jojje@nynasbo.se