Vår personal

Vår personal

Vår organisation består av VD, förvaltning, IT/ekonomi, drift, administration och uthyrning.

Reception och uthyrning

Karola Karlsson, reception
Hanterar nycklar, VLU och Tillval, bokning av Moasalen, skalskydd, porttelefoni samt allmän information.  Läs om vad VLU är här!
Tel 08-520 687 08, karola.karlsson@nynasbo.se


Irina Söderström, uthyrning, kommunikatör
Hemsida, kundtidning
Tel 08-520 687 17, irina.soderstrom@nynasbo.se


Annika Lund Lagerberg, uthyrning, störningshandläggare
Hanterar störningar och klagomål på grannar etc.
Tel 08-520 687 24, annika.lund.lagerberg@nynasbo.se


Områdesansvariga Nynäshamn

Johan Bohlin
Backluravägen 3-11, Backluravägen 20-28, Åkargränd 4, Fredsgatan 19-21, Järnvägsgatan 1
08-520 687 28. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Mikael Nikolausson
Backluravägen 13-25, Backluravägen 30-112
08-520 687 39. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Enseri Haxhimustafa
Heimdalsvägen 7-16, Heimdalsvägen 6, 8-10, Centralgatan 37, Industrivägen 2 A-B/Nynäsvägen 12 A-B, ,  Bryggargatan 2/Nynäsvägen 14 A-C/Industrivägen 1
08-520 687 88. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Jan Hammarbäck
Toppstigen 1-7, Krokvägen 3-9, Sigyns väg, Odins väg
08-520 687 40. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Philip Igglund
Estövägen 1-9, Valthornsvägen  1-9
08-520 687 89. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Erdin Keqi
Lövlundsvägen 8, Apoteksgatan 7.
08-520 687 10. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Områdesansvariga Stora Vika

Erdin Keqi
Marstavägen 1-10, Hillersjövägen 1-8, Myrbacksvägen 2-4, Mariebergsvägen 4-50, Bondängsvägen 1-7.
08-520 687 10. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Områdesansvarig Ösmo

Sven-Åke Almén
Torgvägen 2-12, Mejerivägen 2-8, Tallvägen 10-23, Nyblevägen 19-21.
08-520 687 11. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Områdesansvariga Sorunda

Erdin Keqi
Hoxlavägen 3,7, Spångbrotorg 3-5, Kyrkgatan 7-9, 10-12,
08-520 687 10. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Sven-Åke Almén
Carl Bondes väg
08-520 687. Felanmälan görs via Mina Sidor eller under telefontid, vardagar 07:00-09:00.


Administration och ekonomi

Sanja Batljan, VD
08-520 687 31, sanja.batljan@nynasbo.se


Malin Pettersson, Ekonomi
08-520 687 20, malin.pettersson@nynasbo.se


Amanda Igglund, Ekonomiassistent
08-520 687 60 amanda.igglund@nynasbo.se


Berit Eriksen, hanterar krav och löner
08-520 687 07, berit.eriksen@nynasbo.se


Annika Kurtsson, Informationsansvarig/utveckling
08-520 687 43, annika.kurtsson@nynasbo.se


Övriga

Roger Friberg, Förvaltningschef
08-520 687 09, roger.friberg@nynasbo.se


Anna-Carin Öster, Projektledare
08-520 687 12, anna-carin.oster@nynasbo.se


Erkki Tuokko, Förste drifttekniker
08-520 687 22,  erkki.tuokko@nynasbo.se


Ronny Blom, Drifttekniker
08-520 687 14,  ronny.blom@nynasbo.se


Roger Nilsson, Förvaltare
08-520 687 13, roger.nilsson@nynasbo.se


Vakant, Driftansvarig
08-520 687 18