Vår personal

Vår personal

Vår organisation består av VD, förvaltning, IT/ekonomi, drift, administration och uthyrning.

Reception och uthyrning

Karola Karlsson, reception
Hanterar nycklar, VLU och Tillval, bokning av Moasalen, skalskydd, porttelefoni samt allmän information.  Läs om vad VLU är här!
 08-520 687 08,   karola.karlsson@nynasbo.se


Annika Lund Lagerberg, uthyrning, störningshandläggare
Hanterar störningar och klagomål på grannar etc.
 08-520 687 24,  annika.lund.lagerberg@nynasbo.se


Irina Söderström, uthyrning, kommunikatör
 08-520 687 17,   irina.soderstrom@nynasbo.se


Områdesansvariga Nynäshamn

Johan Bohlin
Backluravägen 3-11, Backluravägen 20-28, Åkargränd 4, Fredsgatan 19-21, Järnvägsgatan 1
 08-520 687 28,   johan.bohlin@nynasbo.se


Mikael Nikolausson
Backluravägen 13-25, Backluravägen 30-112
 08-520 687 39,  mikael.nikolausson@nynasbo.se


Enseri Haxhimustafa
Heimdalsvägen 7-16, Heimdalsvägen 6, 8-10, Centralgatan 37, Industrivägen 2 A-B/Nynäsvägen 12 A-B, ,  Bryggargatan 2/Nynäsvägen 14 A-C/Industrivägen 1
 08-520 687 88,  enseri@nynasbo.se


Jan Hammarbäck
Toppstigen 1-7, Krokvägen 3-9, Sigyns väg, Odins väg
 08-520 687 40,  jan.hammarback@nynasbo.se


Philip Igglund
Estövägen 1-9, Valthornsvägen  1-9
 08-520 687 89  philip.igglund@nynasbo.se


Områdesansvariga Stora Vika

Erdin Keqi
Marstavägen 1-10, Hillersjövägen 1-8, Myrbacksvägen 2-4, Mariebergsvägen 4-50, Bondängsvägen 1-7, Lövlundsvägen 8 A-C/Apoteksgatan 7
 08-520 687 10,  erdin.keqi@nynasbo.se


Områdesansvarig Ösmo

Sven-Åke Almén
Torgvägen 2-12, Mejerivägen 2-8, Tallvägen 10-23, Nyblevägen 19-21
 08-520 687 11,  sven-ake.almen@nynasbo.se


Områdesansvariga Sorunda

Erdin Keqi
Hoxlavägen 3,7, Spångbrotorg 3-5, Kyrkgatan 7-9, 10-12,
 08-520 687 10,   erdin.keqi@nynasbo.se 


Sven-Åke Almén
Carl Bondes väg
 08-520 687 11   sven-ake.almen@nynasbo.se


Administration och ekonomi

Sanja Batljan, VD
  08-520 687 31,   sanja.batljan@nynasbo.se


Malin Pettersson, Ekonomi
  08-520 687 20,   malin.pettersson@nynasbo.se


Amanda Igglund, Ekonomiassistent
  08-520 687 60   amanda.igglund@nynasbo.se


Berit Eriksen, hanterar krav och löner
 08-520 687 07,   berit.eriksen@nynasbo.se


Annika Kurtsson, Informationsansvarig/utveckling
  08-520 687 43,   annika.kurtsson@nynasbo.se


Förvaltning och drift

Roger Friberg, Förvaltningschef
08-520 687 09,   roger.friberg@nynasbo.se


Anna-Carin Öster, Projektledare
 08-520 687 12,   anna-carin.oster@nynasbo.se


Erkki Tuokko, Förste drifttekniker
 08-520 687 22,  erkki.tuokko@nynasbo.se


Ronny Blom, Drifttekniker
 08-520 687 14,   ronny.blom@nynasbo.se


Roger Nilsson, Förvaltare
 08-520 687 13,   roger.nilsson@nynasbo.se


Sören Svedberg, Driftansvarig

 08-520 687 18,  soren.svedberg@nynasbo.se